Záruka

Spokojenost zaručujeme!

Jsme velmi hrdí na kvalitu našich produktů, a proto vám můžeme zaručit, že náš spotřební materiál bude fungovat po celou dobu použitelnosti k vaší plné spokojenosti. Pokud byste přesto z nějakého důvodu nebyli spokojeni s některou z našich laserových či inkoustových cartridgí, vyměníme vám ji bez dalších nákladů za nový výrobek.

REM spotřební produkty Alpha Supplies jsou ve srovnání s produkty výrobců originálního spotřebního materiálu kvalitativně zcela rovnocenné či dokonce lepší, navíc mnohem efektivnější. To garantujeme po celou dobu použitelnosti zakoupeného výrobku.

Naše výrobky jsou certifikovány dle norem ISO a jsou určené pro veškeré modely tiskáren všech významných výrobců. Zaručujeme vám, že použitím našich tonerů a inkoustů nebude žádným způsobem dotčena záruka výrobce tiskárny. Připomínky našich zákazníků pečlivě analyzujeme a odpovídajícím způsobem naše výrobky stále zlepšujeme.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace