FAQ

Důležité součástky u laserových tiskáren Tonerová kazeta, produkční jednotka (zejména např. laser, válec, pec) a zásobník na zbývající toner tvoří jednotku, která vede při optimálním nastavení a odpovídajícím tiskovém médiu (papír) k delší životnosti, popřípadě lepším výsledkům tisku.

Důležité součástky u inkoustových tiskáren Inkoustová kazeta (včetně houby), tisková hlava (s tryskami).

Co znamená REM produkt? „Remanufactured“ – znovu zpracovaný produkt. Funkční originální pouzdro je znovu použito, spotřební a nosné části důležité produkční jednotky jsou nahrazeny vysoce kvalitními komponenty s dlouhou životností.

Co znamená „Refilled“ produkt? Pouzdra (REM nebo originál) jsou znovu naplněny obvyklým tonerem (tonerovým prachem) nebo inkoustem (žádné zvláštní sladění), důležité nosné části výrobní jednotky nejsou nahrazeny, čímž jsou náchylné k poruchám.
Většinou vynikají tyto výrobky údaji o vysokém počtu stran – avšak díky méně hodnotným částem produkční jednotky nemají dlouhou životnost! Naopak, obvykle již tonerová kazeta dále nefunguje a zbývající toner tak nemůže být využit.

Co znamená „Rebuilt“? Celá tonerová kazeta, včetně všech součástí je kompletně zkopírována, případně znovu naplněna (kopie/plagiát), čímž porušuje výrobní patenty. Cenově výhodná je obvykle proto, že nejsou použity žádné vysoce kvalitní části důležité produkční jednotky a naopak podřadný toner nebo inkoust. POZOR – použití je nezákonné, jelikož porušuje patenty!

Výhody REM produktů vůči „Refilled“ výrobkům? Výměna nosných částí v důležité produkční jednotce, použití speciálního, kompatibilního toneru, případně inkoustů, eventuálně znovupoužití originálního pouzdra.

Proč REM? Originální pouzdro je znovu použito, čímž není porušeno patentní právo a také životní prostředí je tímto chráněno. Součásti produkční jednotky, které jsou převážně zodpovědné za životnost, jsou vyměněny. Navíc je použit kompatibilní, vysoce kvalitní toner nebo inkoust s homogenními pigmenty – jako u auta – také zde potřebuje každý motor speciální olej!

Co znamená Superlonglife 3.0?
Závodní vůz pojede rychle a dlouho, pokud jsou všechny komponenty jako karoserie, motor, pneumatiky a řidič optimálně sladěny.
U Superlonglife inkoustů a tonerů tomu není jinak:
REM tonery a inkousty jsou v souladu s patentním právem. Všechny hlavní součásti jako tonerová kazeta, produkční jednotka a zásobník na zbytkový toner jsou optimálně „vytuněny“.
Tonerová kazeta a zásobník na zbytkový toner s dostatečnou kapacitou: Co přinese nadměrné naplnění toneru, když zásobník toneru je příliš malý a zbývající tonerový prášek se vysype na papír?
U SLL 3.0 jsou tyto části navzájem optimálně nastaveny. Spotřební a nosné části jsou vysoké kvality: Produkční jednotka přenese obraz na papír, selže-li jen jedna část, nastane zachování současného stavu. V produktech Superlonglife 3.0 jsou použity jen vysoce kvalitní komponenty, určené dodavatelem, tím stoupá životnost.

Co znamená OEM? Original Equipment Manufactured, výrobek originálního výrobce

Jak budu profitovat díky věrnostnímu programu? Zákaznická věrnost se vyplatí. Informujte se u našich poradců na různé možnosti. Náš bonusový program je přizpůsobený na míru požadavkům malých, středních i velkých podnikatelů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace